Şişli Kombi Servisi

Kombi Servisi Şişli deyince aklınıza az çok yaptığımız işçilik hakkında kısa detaylar gelebilir. Bizlerin yani Şişli Kombi Servisi nin hizmetlerinden kısaca bahsedecek olursak, kombi bakımı servisi, kombi temizliği ve kombi tamiri yapmaktayız.

Bozulan ve bakım isteyen kombiler için gerekli tüm hizmetleri sizlere sunmaktayız. Kombilerin bakımı ve kombilerin temizliği oldukça zor ve meşakkatli bir iştir. Gerekli alt yapı ve deneyime sahip olmadan kendine kombi ustası diyen herkes kombilerin bakımı ve temizliğinin altından kalkamaz.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılır ?

Evlerimizde ve ya iş yerlerimizde bulunan kombilerin bakımları normalde her sene düzenli olarak yapılması gerekmektedir. En sağlıklısı her sene yapılması dır. Fakat kombi bakımları herkes tarafından yapılamaz. Bu işlerin uzman eller tarafından yapılması gerekmektedir.

Firmamız ayrıca tüm kombi markalarının tüm modelleri için tamir de yapmaktadır. Kombilerin arızalı parçaları kurtarılır durumda ise tamirleri yapılır. Fakat tamir imkanı bulunmayan parçalar değiştirilir. Firmamız örneğin kombi anakart tamiri yapmaktadır. Yada kombi anakart değişimi tarafımızca garantili olarak yapılmaktadır.

Bozulan kombiler Şişli kombi tamiri yapan firmamız tarafından özenle yapılmakta parça başına 1 sene garanti verilmektedir. Şişli kombi ustası olarak nam salan firmamız her daim sizler için hizmetlerine devam etmektedir.

Kombi yedek parçaları, kurumsal kombi servisi firmamız tarafından, firmamız bünyesinde çalışan uzman kadro tarafından yapılmaktadır.

Sizde varsa eğer tüm kombi şikayetleriniz için veya kombilerinizin yıllık bakımı ve kışlık bakımı için bizlere ulaşabilir ve teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Şişli kombi bakımı da senede en az bir kere aramanız gereken hizmet alanımızdan bir tanesidir.  Veya Kombi temizliği Şişli departmanımız ile irtibata geçebilir ve kombi temizliği talebinde bulunabilirsiniz.

0212 596 75 59 bu numaradan bizlere ulaşabilir ve kombi teknik destek yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir