Silivri Beko Klima Tamiri

Silivri beko klima servisi klima bakım onarım tamir klima yedek parça temini klima temizleme klima gazı dolumu çalışmalarını güven ve hassasiyet eşliğinde yürüten yetkili teknik servis firmasıyız.

Kullanmış olduğunuz her tür marka ve model klimanın bakım onarımı uzman ekiplerimiz tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence altına alınmaktadır. Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Silivri Beko Servisi 0212 596 75 59

Silivri Beko Teknik Servis

Silivri Beko Klima Yedek Parça

Silivri Beko Servis

Klima Bakımı ve Gaz Dolumu 

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından kaçınmak gerekse yazın daha serin bir hava ortamına sahip olmak için sizlerde bu bakımları yaptırmalısınız.

Klima bakımları sayesinde hem daha sağlıklı bir hava ortamına sahip olursunuz hemde faturalardaki artışa dur demek mümkündür.

Silivri Klima Tamiri 

Unutmayın klima bakımları zamanında ve düzenli olarak yapıldığı taktirde tam olarak performans göstermektedir.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

SİLİVRİ BEKO KLİMA TEKNİK SERVİSİ

SİLİVRİ BEKO KOMBİ SERVİSİ

SİLİVRİ BEKO KLİMACILAR

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Silivri Beko Klima Servisi Fiyatları 2018

Erdemir klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tarifemiz ile hizmet vermekteyiz. Yapacağımız çalışma ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

Tüm il ve ilçelerde başlatmış olduğumuz klima bakım kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir. 99 TL den başlayan fiyatlar ile dilediğiniz an güvenle hizmet alabilirsiniz.

 
Akören Mahallesi Alibey Mahallesi Alipaşa Mahallesi Balaban Mahallesi Bekirli Mahallesi Beyciler Mahallesi Büyükçavuşlu Merkez Mahallesi Büyükkılıçlı Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çayırdere Mahallesi Çeltik Mahallesi Danamandıra Mahallesi Fatih Silivri Mahallesi Fenerköy Mahallesi Fevzipaşa Mahallesi Gazitepe Mahallesi Gümüşyaka Merkez Mahallesi Hürriyet Mahallesi İsmetpaşa Mahallesi Kadıköy Mahallesi Kavaklı Mahallesi Kurfallı Mahallesi Küçük Kılıçlı Mahallesi Küçüksinekli Mahallesi Mimarsinan Silivri Mahallesi Ortaköy Merkez Mahallesi Piri Mehmet Paşa Mahallesi Sancaktepe Mahallesi Sayalar Mahallesi Selimpaşa Merkez Mahallesi Semizkumlar Mahallesi Seymen Mahallesi Sinekli Mahallesi Yeni Mahallesi Yolcatı Mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir