Kombi Tamiri Nasıl Yapılır ?

Kombi tamiri hizmetine mi ihtiyacınız var ?

Firmamız kombi servisi olarak sizlere uygun fiyat ve hızlı yedek parça imkanı sunmaktadır.

Kombi pompa tamiri, anakart tamiri kart tamir işlemleri gibi konularda alanında profesyonel olan ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Kombi Tamiri Kombi Ustası

Kombiler de tüm elektronik eşyalar gibi bozulabilir veya arızalanabilir. Kombi arızası daha doğrusu kombi arızaları genellikle bakımsızlıktan dolayı olmaktadır.

Zamanı gelen kombi bakımı yapılmadığında genellikle çeşitli kombi arızaları meydana gelmektedir. Kombi bakımlarının yapılmaması Kombi pompası, Kombi alev tankı, kombi bacasının bozulmasına ve kombi filtresi nin de tıkanmasına neden olur.

Çeşitli nedenler den dolayı bozulan bir kombi yedek parçası olan kombi pompası firmamız tarafımdan değiştirilir. yani kombi pompası değişimi yapılır.

Bu alanda uzman kombi ustası olan çalışma arkadaşlarımız ile markası ne olursa olsun tüm kombilerinizin tamirini yapıyoruz ve garantili parçalar takıyoruz.

Ayrıca kombi anakartı değişimi de yapmaktayız. Kombi anakart arızası sorunu ise yine firmamız tarafından çözülmektedir.

Kombi üzerindeki kombi hata  kodu nu bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Bize sıkça ulaşan kombi şikayetlerinden biride sesli çalışan kombi veya kombi çok sesli çalışıyor, kombi çok ses yapıyor, kombi çalıştıktan sonra titriyor gibi şikayetler.

Eğer sizlerinde bu ve buna benzer kombi çok ses yapıyor gibi şikayetleriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Kombi arızalarında arızalı kombi parçası onarılmaya çalışılır. Eğer onarılmazsa orijinal sıfır parça ile değiştirilir.

Bizleri yaz kış evinizde veya iş yerinizde tüm kombi arıza ve sorunları için arayabilir ve yardım isteyebilirsiniz. Bizlere ulaşacağınız iletişim numaramız: 0212 596 75 59

Tamiratını Yaptığımız Kombi Markaları

Baymak Kombi

Demirdöküm Kombi

Ariston Kombi

Bosch Kombi

ECA Kombi

Airfel Kombi

Vaillant Kombi

Viessmann Kombi

Buderus Kombi

Alarko Kombi

MAKTEK Kombi

Arçelik Kombi

Ferroli Kombi

Termodinamik Kombi

Baykan Kombi

E.C.A Kombi

Kombi Kombi

İmmergas Kombi

Protherm Kombi

Gümüşgöze Kombi

Alpha Kombi

Beko Kombi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir