Klima Tamiri Nasıl Yapılır ?

Tüm elektronik aletlerin kullanım şekline ve kullanım ömrüne göre farklı sorun veya arızaları meydana çıkmaktadır. Örneğin buz dolabı ve klimaların genel sıkıntısı olan gaz eksilmesi, çamaşır makinelerinde ki ana kart sorunu, ve benzeri elektronik eşya arızaları gibi.

Bizim uzmanlık alanımız olan klimalar da bir çok arıza ile karşımıza gelmektedir. Klimalar genellikle bakımları yapılmadığında veya düzensiz yapıldığında arızalanır. Bakımsız klimalar bir çok farklı arıza sorunu çıkarmaktadır.

Her ne kadar hiçbirimiz bu gibi sorunlarla karşılaşmak istemesek de ertelediğimiz klima bakımları yüzünden üzücü son kaçınılmaz olacaktır.

Klima Tamircisi

Tam da bu gibi durumlar da, yani tüm klima arızaları veya bakımlarının yapılması konularında Erdemir Klima ve Kombi Servisi olarak firmamız devreye girmektedir.

Tüm Klima arızalarına alanında uzman klima ustası çalışma arkadaşlarımız ile müdahale etmekteyiz. Tüm klima şikayetleriniz için bizi arayabilirsiniz. İstanbul un tüm bölgelerine klima ve kombi teknik servis hizmeti veren firmamız tüm bu gibi sorunlarınız için sizlerledir. Yapılan işçilik uzun süreli müşteri memnuniyeti garantilidir.

Klima tamiri firması olarak çalışanlarımız verilen adrese gitmekte ve ilk olarak sorunun ne olduğunu tespit etmekte. Özel teknolojik aletler yardımı ile sorunu kısa bir süre içerisinde bulan uzman ekiplerimiz, sorunun çözümü için gerekli müdahaleyi yapmakta. Kısa bir süre içerisinde klima arızası nı gideren firmamız, yapılan işçiliğe de garanti vermektedir.

Neden mi biz?

  • Uzman Kadro
  • Geniş Teknik Servis Ağı
  • Garantili İşçilik
  • Uygun Fiyat
  • Ve yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç durumunda her daim hizmetinizdeyiz.

Hangi Klimaların Tamirini Yapıyoruz ?

Duvar Tipi Klimaların Tamir edilmesi 

Duvar tipi olan klima modellerini tamir ediyoruz. Arızası ne olursa olsun aynı gün içerisinde hizmet verilmektedir. Duvar klimaları genel olarak ev gibi alanlarda kullanılmaktadır. Klima motorunun dışarıda havalandırma yani ısıtma ve soğutma işlemini yapan kısmın içeride kalan modeller duvar tipi olarak adlandırılmaktadır.

Salon Tipi Klima Tamiri

Salon tipi klimalar ev iş yeri gibi alanlarda kullanılabilir. Genel olarak Restoran Otel gibi alanlarda görülmektedir. Bu klima modeli tek parça halindedir. Firmamız bu modellerin yedek parça tadariği ve tamir edilmesinde uzman klimacı ustalar ile hizmet vermektedir.

Aşağıdaki klima çeşitlerinin tamiride firmamızca yapılmaktadır.

Tavan tipi klimalar

Kanallı klimalar

Portatif tip klimalar (Dış ünitesiz )

 

Tamir işlemlerinde Garanti Mevcut mu ?

Klima tamiri garantisi parça değişiminde verilmektedir. Kart onarımı gibi arızaların garantisi yoktur. Yeni takılan parçalar 2 yıl garantilidir.

Hangi Marka Klimaları Tamir Edebiliriz ?

Arçelik klima

Beko klima

Vestel klima

Lg klima

Ferroli klima

Demirdöküm klima

Toshiba klima

Samsung klima

Rubenis klima

Daikin klima

Midea klima

Sigma klima

Sharp klima

Fujitsu klima

Panasonic klima

General electric klima

Elco klima

Siemens klima

Isısan klima

Hicon klima

Falke klima

Frigidaire klima

Profilo klima

Baymak klima

Bosch klima

Elektrolüx klima

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir