Klima Soğutmuyor

Firmamız Erdemir Klima ve Kombi Servisi İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Tüm klima ve kombi arıza ve şikayetleriniz için bizimle iletişime geçebilir ve tüm şikayetleriniz için bizden yardım isteyebilirsiniz.

 

Erdemir Klima Ve Kombi Bakım Ve Onarım olarak klimalarınızın markası ne olursa tüm bakımlarını ve onarımlarını yapıyoruz. Bu alanda yılların tecrübesine sahip olan firmamızı her daim arayabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Klima Soğutmuyor Neden ?

Klima kullanıcılarından en çok aldığımız şikayetlerden biri de klimanın soğutmaması şikayetidir. Klimalar bir çok neden den kaynaklı olarak soğutmama sorunu yapabilirler.

Bu sorunların teşhisi ve tamiratı için lütfen bizleri arayın.

Tel: 0212 596 75 59

Klimaların soğutmama nedenlerini kısaca şöyle sıralayabiliriz.

  • Klima gazı azalmış olabilir,
  • Klima gazı tamamen bitmiş olabilir,
  • Klimanın filtreleri kirlenmiş olabilir,
  • Klima kumandasının üzerinde ki mod değişmiş olabilir,
  • Klima kumandasının sıcaklık derecesi yüksek olabilir,
  • Komprasör arızalanmış olabilir veya herhangi bir sebepten dolayı devreye girmiyor olabilir,
  • İç veya dış ünite kartı, fanı veya herhangi bir elektronik arızası olabilir.

Bu gibi durumlarda sizlerin müdahale edebileceği bazı sorunlar, kumandanın sıcaklık derecesi ve soğuk modunun kontrolünü sağlamaktır.  Vede klimanın iç ünitesinin  ön panelini sökerek hava filtresinin temiz olup olmadığının kontrol etmek eğer kirli ise, temizce yıkadıktan sonra tekrar yerine montajını yapmaktır.

Diğer tüm sorun ve arızalar için bizimle iletişime geçmeniz rica olunur. Çünkü gerekli klima bilgisi ve ekipmanlar olmadan herhangi bir müdahale söz konusu değildir.

Klimanın Soğutmaması Sorunu için Klima Servisimize Ulaşın !

Klima sorunları ve çözüm yolları usta kişiler tarafından giderilmelidir. Bilgisiz kişilerin klimalara dokunmaları ciddi sağlık problemlerine hatta ölümlere neden olabilir.

Klima servisi yetkililerinden destek almadan işlem yapmayınız.

Sizlerde alt kısımda bulunan yorum kısmından soru sorabilir. Sorununuza Kısa sürede Cevap Alabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Abi hayırlı işler klima soğutmama problemi için geldim kasap dükkanımız var soğutucu birden durdu. Bir gürültü geldi soğuk hava deposuna girdiğimde fanların durduğunu gördüm. Klimanın merkez kutusunda bir sorun var sanırım. Kasap dolaplarına bakıyor musunuz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir