Klima Servisinde Güven

Erdemir Kombi Ve Klima Teknik Servisi adı altında ki firmamız tüm İstanbul ilçelerinde klima bakımı, klima onarımı, klima tamiri ve klima teknik servis hizmeti vermektedir.

Mobil servislerimiz ile tüm bölgelere teknik servis hizmeti veren firmamız alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile her zaman hizmetinizdedir.

Tüm kombi sorunları ve sıkıntıları için bizi arayabilirsiniz. Marka ve model farketmeksizin tüm tip klimalarınızın arıza ve bakımları için lütfen bizimle iletişime geçin.

Uygun Fiyatlı Klima Servisi

Firmamız tüm klima modellerinin tamirini bakımını ve onarımını yapmaktadır. Salon tipi klimalar, duvar klimaları, kapı üstü klimalar ve iş yeri tavan klimaları ile mağaza tavan klimaları, yani aklınıza gelebilecek  tüm klima çeşitleri, tipleri ve boyutları fark etmez, konu klima ise çözüm Erdemir Klima ve Kombi Servisi.

İstanbul un tüm ilçelerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Aklınıza, ‘ben uzaktayım bu yüzden servis ücreti çok alırlar’ diye bir soru gelmesin, servis ücretlerimiz sabittir.

Uzman Kadro İle Klima Servisi

Ayrıca çözüm bulamadığımız ve tamiri, bakımı yada onarımını yapamadığımız klimalarınız için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Klimacılık alanında yılların deneyimi ile sizlerin hizmetinde olan klima arıza onarım ustalarımız ile yaz kış fark etmez  sadece bir telefon uzağınızdayız…

İletişim Numarası: 0212 596 75 59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir