Hava Perdesi Servis

Hava perdesi servisleri İstanbul arasında yer alan Erdemir iklimlendirme  tamir bakım onarım montaj ve demontaj hizmetleri vermektedir.

Sıcak ve soğuk üfleyen dükkan giriş havalandırma sistemleri bakımı tamiri alanında uzman klimacılar tarafından uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Hava perdeleri ısıtma ve soğutma özelliklerine sahiptirler.

Mağaza Avm gibi alanlarda sıklıkla kullanılan bu ürünler iklimlendirme sistemleri içerisinde yer almaktadır.

İstanbul klima servisi firmamız Erdemir iklimlendirme sistemleri sizlere bakım montaj sökme takma ve tamir işlemlerinde yardımcı olmak için kurulmuştur.

Hava Perdesi Servisi

İstanbul hava perdesi servis hizmetlerimiz garantili ve faturalı olarak yapılmaktadır. İklimlendirme sistemleri arasında önemli bir yere sahip olan bu perdeler enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca ortamda bulunan havanın temizliği ve korunmasını en üst sevide sağlarlar.

Firmamız sizlere hava perde sistemleri konusunda şu hizmetleri özel servis olarak vermektedir.

HAVA PERDESİ MONTAJI

Yeni almış olduğunuz hava perde sisteminin montajı alanında uzman personelimiz tarafından aynı gün uygun fiyatlar ile yapılmaktadır.

HAVA PERDESİ TAMİRİ

Kullanmış olduğunuz hava perdesi arızalandı mı ? Dert etmeyin klimacı personellerimiz garantili hava perdesi tamiri hizmeti vererek hava perdesinin eskisi gibi çalışmasını sağlamaktadır. Isıtmayan yada soğutmayan hava perdelerinin tamiri servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimiz özel iklimlendirme servisidir.

Hava perdesi ısıtmıyor ? sorununa çözümü servisimiz % 100 çözüm sunmaktadır.

Hava perdesi soğutmuyor ? Sorunun çözümü de uygun fiyatlar ile servisimizde dir.

HAVA PERDESİ BAKIMI

Hava perdelerinde bakım klimalar gibi her yıl bakımlarının yapılması gereken ısıtma ve soğutma sistemleri arasında yer almaktadır.

Hava Perdesi Neden Kullanılır ?

Hava perdeleri bir ortamda klima yada herhangi bir iklimlendirme cihazının içeriyi soğutması yada ısıtması ile oluşan sıcaklık değerlerini korumak için kullanılan bir sistemdir.

 

 

Genel olarak büyük alanlarda kullanılan perdeler içerideki sıcak veya soğuk havanın dışarı çıkmasını dışarıdaki havanında içeri girmesini engellemekle görevlidirler.

 

Hava Perdesi Modelleri Nelerdir ?

Hava perdeleri marka modelleri oldukça fazladır. Fakat çalışma prensiplerine göre 3 modeli bulunmaktadır. Bu modelleri şöyle sıralayabiliriz :

1 – Isıtıcı özellikli hava perdesi modeli

2 – Soğutucu özellikli hava perdesi modeli

3 – Isıtıcı ve soğutucu ikisi bir arada olan modeller

Kullanım Alanına Göre Hava Perdesi Modelleri

  • Düşey Hava Perdeleri
  • Kapı Üstü Hava Perdeleri
  • Ortam Havalı Modeller
  • Gizli Tavan Tipi Modeller

Hava Perdesi Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Hava perdesi satın alma yapılmadan önce bunlara bir göz atın :

  • kapı genişliği
  • kapı yüksekliği
  • kapı üzeri ile tavan arasındaki ölçü
  • kullanım amacına bağlı seçim şansı personel eleman girişi, malzeme ürün girişi, konveyör geçişine göre model belirleyin.
  • ilklim şartları

Servis Hizmeti Verilen Hava Perde Sistemleri Markaları

Airfel Freedoor Niva Mide As Royal Barrier Olefini Storm Fujikur Lotus WentWay Sunny Termomak hava perdeleri bakımı montajı ve tamiri tarafımızca yapılmaktadır.

Arçelik Vestel Beko Mitsubishi Siemens Samsung Lg Toshiba Sharp Daikin Fujitsu Bosch hava perdeleri tamiri servisi istanbul.