Fatih Kombi Servisi

Kombi sevisi, kombi bakımı ve temizliği ile kombi tamirinde yılların tecrübesine sahip firmamız tüm İstanbul bölgelerinde olduğu gibi Fatih’de de siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Kombilerinizin tüm kışlık ve periyodik bakımları için vede herhangi bir neden den dolayı arızalanan kombilerinizin tamiri bakımı ve onarımı için bizleri arayabilir ve yardım isteyebilirsiniz.

Bize ulaşabileceğiniz irtibat numaramız: 0212 596 75 59

Firmamız sadece kombi tamiri , kombi bakımı ve temizliği , kombi servisi hizmetleri değil ayrıca klima tamiri , klima bakımı ve temizliği , klima teknik servisi hizmetlerini de en uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır.

Fatih Kombi Bakımı Ve Temizliği

Erdemir Klima Ve Kombi Servisi olarak tüm Fatih mahallelerine kombi adına bütün hizmetleri sunmaktayız.

Kombi bakımı, kombilerin yedek parçalarını temizler kullanım ömürlerini uzatır, daha iyi ısınmamızı sağlar, doğal gaz faturalarının daha düşük gelmesini sağlar, yani her yönden bize olumlu olarak yansır.

Kombi bakımı yaptırmamak, kombi bakımını önemsememek ve kombi bakımı zamanı nı geciktirmek, baştan sona sizlerin zararına olacaktır. Kombi bakımı yaptırmamak kombilerin kısa süre içerisinde bozulmasına neden olur ve kombilerin kullanım ömürlerinin olumsuz yönde etkilenmesine neden olur.

Kombi bakımı her sene yapılması gerekmektedir. Her sene düzenli olarak yapılan kombi bakımları sizleri yüklü kombi masraflarından kurtaracaktır. kombi bakımını düzenli olarak yaptırmak, senelik bakım için ödenen ücretin  3-5 ayda geri dönüşümünü sağlamaktadır.

Fatih kombi Tamiri

Kombiler bir çok nedene bağlı olarak bozulabilir veya arızalanabilir ler. Fakat kombi arızalarının en büyük neden kombi bakımlarını yaptırmamak veya bakımları aksatmak, düzensiz kombi bakımı yaptırmaktır.

Her ne sebepten olursa olsun tüm kombi arızaları kombi ustası çalışma arkadaşlarımız tarafından çözüme ulaştırılmaktadır.

Firma bünyemiz, kombi ustası, klima ustası, yardımcı arkadaşlar ve özel ekipmanlardan oluşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir