Esenler Kombi Servisi

Esenler Kombi Servisi olarak tüm ilçelerde olduğu gibi Esenler de de kombi bakımı ve temizliği , kombi tamiri ve kombi teknik servisi veren firmamız Erdemir Klima Ve Kombi Servisi kombi ile alakalı tüm sıkıntılarınız için hizmetinizdedir.

Kombi teknik servisi alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve tüm ekipmanlarımız ile her zaman bir telefon uzağınızdayız.

Mobil teknik servis hizmetimiz sayesinde Esenyurt’un tüm mahallelerinden bize ulaşabilir ve teknik servis yardımı alabilirsiniz.

Bizi tüm kombi bakımı ve temizliği ile tüm marka kombilerin tamiri için arayabilir yardım isteyebilirsiniz. bizlere ulaşabileceğiniz teknik servis numaramız: 0212 596 75 59

Esenler Kombi Tamiri

Esenler Kombi Servisi olarak tüm marka kombilerin tamirini yapmaktayız. Tüm kombilerin kombi pompası, kombi anakartı, kombi alev tankı, kombi baca fanı, gaz valfi tamirini ve değişimini yapmaktayız.

Unutmayalım ki kombi arızalarının en büyük neden kombi bakımlarını zamanında veya hiç yaptırmamaktır. Kombi bakımlarının yapılmaması sizlere maddi zarar olarak geri dönecektir.

Esenler kombi servisi olarak kombi tamiri nde tüm kombi yedek parçası değişimi yapılmaktadır.

Esenler Kombi Bakımı Ve Temizliği

Kombi bakımları her sene düzenli olarak yapılması gereken bakımlardan dır. Zamanın da yapılan kombi bakımları hem kombilerin ömrünü uzatır hemde sizleri daha büyük masraflardan kurtarır. Üstelik kombi bakımını düzenli olarak yaptırmak enerji tasarrufu sağlayarak faturalara olumlu olarak yansımaktadır.

Kombi bakımı yapılırken kombi markası veya modeli fark etmez, kombinin tüm parçaları sökülerek temizlenir bozulan kombi parçası tamiri yapılır. Tamiri olmayan kombi parçaları ise yedek parça değişimi yapılır.

Firmamız %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır. Tarafımızca Yapılan işçilik çok uzun vadeli müşteri memnuniyeti odaklı ve garantilidir.

Sizde kombi teknik servisi, kombi bakımı ve temizliği ve kombi tamiri hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaramız: 0212 596 75 59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir