Esenler Arçelik Klima Tamiri

Esenler Arçelik Klima Servisi olarak verdiğimiz hizmetler kısaca;

Arçelik klima tamiri,

Arçelik klima bakımı ve temizliği,

Arçelik klima montajı veya demontajı (sökülmesi)

Tüm Arçelik Klima Modelleri nin tamirini, bakımını ve onarımını yapmaktayız. Klimaların ortak sorunu olan klima gazı eksilmesi ve klima gazı dolumu firmamızca garantili olarak yapılmaktadır. Uygun fiyata klima gazı dolumu ve uygun fiyata tekbik servis hizmeti veren firmamızın iletişim numarası: 0212 596 75 59

İstanbul’un tüm bölgeleri ve tüm mahallerine Arçelik teknik servis hizmeti sunan firmamız alanında uzman çalışma arkadaşlarımız, Arçelik klima ustası ve Arçelik klima usta başı olan uzman ekibimiz ile tüm klima sorunlarına çözüm bulmaktadır.

Esenler Arçelik Klima Servisi Ve Klima Temizliği

Klimalar yılın belli dönemlerinde bakıma ve temizliğe ihtiyaç duyarlar. Klimalara bakım yapılmasının nedeni, uzun süreli klima kullanımı sonucu klimaların bazı paçaları kirlenir ve buda performans düşüklüğüne neden olur. Fazla enerji harcadığı halde klimada soğutmama sorunu veya klima ısıtmamak sorunu baş göstermeye başlar.

Bunun önüne geçmek ve daha büyük masrafları önlemek için klima temizliği ve klima bakımı şarttır. Arçelik klima bakımı ve Arçelik klima temizliği yapmakta olan firmamızı arayabilir ve uygun fiyatlı klima temizliği yapan firmamızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz.

İrtibat numaramız: 0212 596 75 59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir