Çatalca Klima Servisi

Çatalca klima servisi klima tamiri bakımı montajı konularında sizlere garantili yedek parça hizmeti veren klimacı firmamız alanında uzman klima ustası ile hizmet vermektedir.

Çatalca bölgesinde 7 / 24 servis araçlarımızla klima bakımı hizmetleri verilmektedir. Klima tamir işlemleri garantili olarak yapılmaktadır. Klimaların yazlık ve kışlık bakımları uygun fiyata anlayışı ile servisimizce yapılır.

Çatalca Klimacı

Çatalca Klima Tamir Servisleri

Çatalca Klima Tamiri

Soğutmayan klimaların gaz dolumu konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Klima gaz dolumu fiyatları 99 Tl den başlamaktadır. Bu fiyat klimanın markası ve modeline göre değişim göstermektedir.

Çatalca klima montajı ihtiyaçlarınızda yeni almış olduğunuz klimaların montajı uygun fiyatlara yapılmaktadır. Klimanız arızalanmış olabilir. Bu gibi bir durumda size en yakın konumdaki firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çatalca Klima Servisi Bakım Tamir ve Montaj Hizmetleri

Klima çalışmıyor yada soğutmuyor bu gibi bir sorunda klima arıza tespiti yapılır ve sizlere bilgi verilir. Klimanız gözünüzün önünde sökülür arızalı parça tespiti yapıldıktan sonra parçanın değişimi yapılır. Parçanın tamiri söz konusu ise aynı gün tamiri yapılarak montajı yapılır. Tüm bu işlemler garantili olarak yapılır. Firmamız yetkili servis değildir. Fakat değişimini ve tamirini yapmış olduğu klimaların garantisini sizlere sunmaktadır. Erdemir klima müşteri memnuniyeti ve referans kazanmak için çalışmalarını büyük bir azimle yapmaktadır. Sizleri üzmeden memnuniyetinizi kazanarak çatalca klima tamiri hizmeti sunmaktayız.

Neden Erdemir Klima Servisini Çağırmalıyım !

Çatalca semtinde hizmet vermemizden dolayı sizlere kısa sürede ulaşabiliriz. Acil servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Yapmış olduğumuz montaj ve tamir işlemleri garanti kapsamındadır.

Sizlere en uygun klima tamiri montajı ve servisi fiyatları sunulmaktadır. Alanında uzman 25 personelimiz ile mobil servis araçları ile çalışıyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir