Beylikdüzü Klima Servisi

Beylikdüzü klima servis en iyi tamir servisi hizmeti klima yedek parça kart tamiri klima gaz dolumu sökme takma usta klimacı firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz.

Profesyonel klima servis teknikerleri ile sizlere klima montajı – demontajı, klima bakımı, klima arıza giderme işlemleri hizmetlerini 13 yıllık tecrübe ve deneyimle 7 gün 24 saat sağlamaktadır. Ayrıca İstanbul’ un tüm ilçe ve semtlerine profesyonel klima teknik servis hizmeti getirmektedir.

Beylikdüzü klima servis hedef olarak sürekli sektörde zirveyi zorlamakta ve daima müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Beylikdüzü klima satış

Beylikdüzü Klima Tamiri

Beylikdüzü Klima Montaj Servisi

Beylikdüzü Klimacılar

Beylikdüzü Klima Servis

Beylikdüzü klima servisleri size bir telefon kadar yakın olmakla beraber, yapılan işçilik ve kullanılan yedek parça 1 (BİR) yıl süre ile garanti altındadır. Beylikdüzü klima teknik servisi senede 2 (İKİ) kere klima bakımı yaptırmanızı önermektedir.

0 (212) 596 75 59 numaralı çağrı merkezimizden klima teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

beylikdüzünde klima servisi

Beylikdüzü klima gazı

Beylikdüzü Klima Bakımı Ve Temizliği

Beylikdüzü Klima bakımı Servisi olarak tüm marka klimaların bakımını ve temizliğini yapıyoruz. Klima bakımları fazla kullanılmayan klimalar da sene de bir kere yapılması yeterli iken, yaz ve kış aylarında sürekli kullanılan klimalar için yazın başında ve kışa girmeden yapılmalıdır.

Klima bakımlarını zamanın da yaptırmak size maddi kazanç olarak geri dönecektir. Bakımları zamanında yapılan klimalar da %30 tasarruf elde edildiği kanıtlanmıştır.

Klima bakımı ve temizliği Klima ustası ve bünyemizde bulunan klima ustaları tarafından yapılmaktadır. Klima bakımı  ve temizliği yapılırken:

Klimanın gaz basıncı kontrol edilir eksikse klima gazı tamamlanır,

Klimanın iç ve dış ünitelerinde bakır borular özel kimyasallar kullanılarak temizlenir ve kirlerinden arındırılır, iç ünitede ki bakır boruların temizlenmesinin nedeni zamanla borulara yapışan çeşitli hastalıklara neden olan mikropların temizlenmesidir,

Klima üzerindeki tüm devreler kontrol edilir, klimanın çalışmayan yedek parçaları değiştirilir.

Klima bakımı ve temizliği yaptırmayı sağlığınız için ihmal etmeyin.

Beylikdüzü Klima Tamiri

Beylikdüzü Klima tamir Servisi bir Erdemir Klima Ve Kombi Servisi kuruluşu olup tüm İstanbul ilçelerinde olduğu Beylikdüzü’nde de hizmetinizdedir. Tüm marka ve model klimaların tüm teknik ve donanımsal arızaları tarafımızca tamir edilmektedir.

Tüm markaların bütün modellerinin klima yedek parça ları bünyemizde mevcuttur.

Müşterilerden aldığımız, klima soğutmuyor, klima ısıtmıyor, klima kapanıyor gibi tüm şikayetler klima ustası ve klima usta başı çalışma arkadaşlarımız ile vede yardımcı ekipmanlarımız yarımıyla kısa süre içerisinde tamir edilmektedir.

Tüm klima arızları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul un tüm ilçeleri ve tüm mahallelerinden bizi arayabilir ve yardım isteyebilirsiniz.

Beylikdüzü Klima Teknik Servis Hizmeti Verilen Mahalleleri

Beylikdüzü ilçesinde klima tamiri usta klimacılar ve tamirci personelller ile aşağıdaki tüm mahalelerde kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Toplam 10 mahallede Klima gaz dolumu klima montajı kart tamiri klima kumandasından anakartına tüm yedek parçaları servisimizde bulabilirsiniz.

  • Adnan Kahveci Mahallesi Beylikdüzü İstanbul
  • Beylikdüzü Barış Mahallesi
  • Büyükşehir Mahallesi
  • Cumhuriyet Mahallesi
  • Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi
  • Gürpınar Mahallesi
  • Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi
  • Marmara Mahallesi
  • Beylikdüzü Sahil Mahallesi
  • Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir