Bakırköy Kombi Servisi

Bakırköy kombi servisi olarak tüm marka kombilerin tamirini bakımı onarımını ve temizliğini yapmaktayız. Kombilerinizin markası ne olursa olsun tüm kombi parçası arızalarına çözüm buluyoruz.

Bozulan kombi parçalarının tamirini yapıyoruz. Tamiri olmayan kombi parçaları nı orijinal sıfır parçalar ile değiştiriyoruz.

Tüm bölgelere bulunan mobil servislerimiz ile her daim kombi sorunlarınız için bizden yardım talep edebilirsiniz.

İletişim numaramız: 0 212 596 75 59

Bakırköy Kombi Tamiri

Kombi tamiri ustalık istemektedir. Kombi ustası olmak için yılların deneyimi gerekir. Firmamız bünyesinde görev alan kombi ustası çalışma arkadaşlarımız ile tüm kombi sorun ve arızalarında sizlerleyiz.

Kombiler genellikle belli başlı parçalar üzerinde arıza vermektedir. Bu parçalar yine bakımsızlıktan dolayı bozulmaktadır. Kombi bakımı yaptırmamak sorun, kombi bakımı yaptırmak ise yıl boyunca sorunsuz kombiler demektir.

Peki kombiler genelikle ne gibi sorunlar veya ne gibi arızalar oluşturmaktadır.

Kombiler genellikle kombi gaz valfi ve kombi pompası veya kombi devirdayım pompası arızası şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Firmamız kombi gaz valfi değişimi , kombi devirdayım pompası değişimi , kombi pompası değişimi yapmaktadır.

Kombi servisi olarak, kombiden ses geliyor, kombi sesli çalışıyor, kombi çalıştıktan sonra ses yapıyor, kombi az ısıtıyor, kombi çalışmıyor, kombi petekleri ısıtmıyor, petekler ısınmıyor, en son petek ısınmıyor, petekler çok az ısınıyor, gibi şikayetleriniz için bizi arayabilir ve yardım isteyebilirsiniz.

Bakırköy Kombi Bakımı Ve Temizliği

Yukarıda bahsini yaptığımız tüm kombi arızası şikayetleri %90 kombi bakımını yaptırmamaktan kaynaklanır. Kombi bakımlarının yapılmaması kombilerin bozulmasına ve arızalanmasına neden olur. Eğer kombilerinizin arızalanmasını istemiyor ve sıcak, sorunsuz bir kış geçirmek istiyorsanız havalar daha fazla soğumadan sizde kombi bakımını ve kombi temizliğini yaptırın kafanız rahat olsun. Kombi bakımı yaptırmak için bizleri İstanbul’un her yerinden arayabilirsiniz.

Bize ulaşacağınız iletişim numarası: 0212 596 75 59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir