Avcılar Klima Servisi

Avcılar klima servisleri arasında en uygun fiyatlı klima tamir servisi olarak hizmet veren Erdemir klima 149TL den başlayan fiyatlara klima bakımı gaz dolumu gibi hizmetler vermektedir.

Avcılar klima servisi klima cihazlarının montajı yetkili servislere veya usta tesisatçılara yaptırılmalıdır. Montaj sırasında garanti şartlarına uyulmalıdır. Avcılar klima servisi klimanın ömrünün artması için belirli zamanlar da klima bakımı yapılmalıdır.

Avcılar Klima Servisleri Arasında En Uygun Fiyat 149 TL

YAZ AYI VE SOZONA ÖZEL 149 tl DEN BAŞLAYAN BAKIM TAMİR ONARIM HİZMETLERİMİZDEN BİZLERİ ARAYARAK YARARLANABİLİRSİNİZ.

Servisimiz Duvar, tavan, pencere ve zeminin mümkün olduğu kadar çok ısı yalıtımlı olması kışın daha ucuz ısınmayı, yazın daha ucuza serinlemeyi sağlar ve konforu arttırır.
Avcılar klima servisi klima kullanılan yerlerde oda,şirket v.b yerlede kullanıldığında pencere kapı dışarıdan hava alınmayacak şekilde kapalı olmasını önerir.sıcaklığın dış sıcaklıktan 7-8°C düşük olması yeterli konfor sağlar.
Avcılar klima servisi 2 senede 2 kere klima servisi Avcılar klima servisi yetkililer tarafından bakımı yapılmalıdır. avcılar Avcılar klima servisi hedef olarak sürekli sektörde zirveyi zorlamakta ve daima müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Avcılar klima servisi çağrı merkezi : 0212 596 75 59

Avcılar Klima Servisi ile Bakım Ve Temizliği Hemen Yaptırın..

Klima bakımları ve temizliğinin bir çok getirisi vardır. Klima bakımlarını önemsememek ise fazla gelen elektrik faturaları ile başlar, sağlığımızın ve en sonunda da klimanın bozulması ile sona erer.

Bakımsız ve temizliği yapılmayan klimalar mikrop yuvası olduğundan hasta olmanız an meselesidir.  Zaten klima çalıştığında gelen garip bir koku varsa o klimanın bakım zamanı çoktan gelmiş demektir. Çoğumuz bu kokuyu hissederiz fakat önemsemeyiz.

O kötü ağır koku hastalıkların habercisidir.

Klima bakımı için verilen ücretin iki katı aynı yıl içerisinde geri dönüş yapmaktadır. Bunun sebebi yorulmadan rahat çalışan ve bu yüzden daha az enerji harcayan klimalar dır. Klima bakımı esnasında klimanın tüm temizliği yapılmakta klima gazı doldurma işlemi özenle yapılmaktadır.

Klima bakımlarını zamanında yapın, hem sağlığınızdan hemde paranızdan olmayın.

1 Yıl Garantili Avcılar Klima Tamiri

Tüm Avcılar mahallelerine klima tamir hizmeti veren firmamız Erdemir Klima Ve kombi Servisi olarak ihtiyaçlarınız durumunda bizlri her zaman arayabilirsiniz. Klima ve kombi  bakımı onarımı ve tamiri yapan firmamız sadece bir telefon uzağınızdadır.

Klimalar zamanla kötü ve özensiz kullanımdan veya doğal sebeplerden dolayı çeşitli arızlar çıkarmaktadır. Firmamız tüm bu arızaların onarımını ve tamirini yapmaktadır. Klima tamiri Klima ustası ve ustaları tarafından yapılmaktadır.

Alanında Uzman Klimacı’dan Avcılar Klima Montaj Hizmeti Alın!

Deneyimli klimacı ustalar ile klimanızın yer değişimi yada yeni klima kurulumunda firmamızdan uygun fiyatlara klima montaj servis hizmetini alabilirsiniz.

Servis Hizmeti Sunduğumuz Avcılar Mahalleleri
Klima servisi konusunda Avcılar ilçesinde toplam 10 mahallede garantili klima tamiri ve montajı yapıyoruz.

 • Avcılar Ambarlı Mahallesi
 • Cihangir Mahallesi
 • Denizköşkler Mahallesi
 • Avcılar Firuzköy Mahallesi
 • Gümüşpala Mahallesi
 • Avcılar Merkez Mahallesi
 • Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
 • Tahtakale Mahallesi
 • Üniversite Mahallesi
 • Avcılar Yeşilkent Mahallesi

Bize ulaşabileceğiniz telefon numarası: 0212 596 75 59

3 yorumlar

 1. merhaba avcıların neresindesiniz

 2. avcılarda klima montaj hizmeti veriyor musunuz klimanın yerini değiştirmek istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir