Avcılar Bosch Klima Tamiri

Avcılar bosch klima servisi klima bakım onarım tamir klima yedek parça temini klima temizleme çalışmalarını profesyonel uzman ekibimiz ile gerçekleştiren yetkili teknik servis firmasıyız.

Kullanmış olduğunuz ve problem yaşadığınız her tür marka ve model klimanın bakım onarımını güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

Klima Tamiri Gaz Dolumu 

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

AVCILAR BOSCH SERVİSİ 0212 596 75 59

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından kaçınmak gerekse yazın daha serin bir hava ortamına sahip olmak için sizlerde bu bakımları yaptırmalısınız.

AVCILAR BOSCH KLİMA SERVİSİ

AVCILAR KOMBİ SERVİSİ

AVCILAR BOSCH KOMBİ TAMİRİ

AVCILAR BOSCH BEYAZ EŞYA SERVİSLERİ

AVCILAR BOSCH KLİMA TAMİRİ

99 TL den Başlayan Fiyatlar 

Unutmayın klima bakımları zamanında ve düzenli olarak yapıldığı taktirde tam olarak performans göstermektedir.

Bu bakımlar sayesinde hem daha sağlıklı bir hava ortamına sahip olursunuz hemde faturalardaki artışa dur demek mümkündür.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Avcılar Bosch Klima Servisi ve Yedek Parça

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

AVCILAR BOSCH SERVİSİ TELEFONU

İSTANBUL AVCILAR BOSCH

Ofis büro iş yeri mağaza fabrika dinlenme alanları dükkan camiler daireler gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Erdemir Klima Servisi olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde geçerli olan klima bakım kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir